susietojo vartojimo kredito sutartis

susietojo vartojimo kredito sutartis statusas Aprobuotas sritis civilinė teisė ir procesas apibrėžtis Vartojimo kredito sutartis, kai: 1) vartojimo kreditas yra skirtas konkrečių prekių tiekimo ar konkrečių paslaugų teikimo sutarčiai finansuoti ir 2) prekių tiekimo ar paslaugų teikimo ir vartojimo kredito sutartys sudaro vieną komercinį sandorį. Laikoma, kad prekių tiekimo ar paslaugų teikimo ir vartojimo kredito sutartys sudaro vieną komercinį sandorį, kai yra bent viena iš šių sąlygų: 1) prekių tiekėjas arba paslaugų teikėjas pats finansuoja vartojimo kredito gavėjui suteikiamą vartojimo kreditą; 2) jei vartojimo kreditą finansuoja trečioji šalis, tai ta trečioji šalis, sudarant ar rengiant vartojimo kredito sutartį, naudojasi prekių tiekėjo ar paslaugų teikėjo paslaugomis; 3) vartojimo kredito sutartyje nurodomos tam tikros prekės ar tam tikros paslaugos teikimas. atitikmenys: angl. linked credit agreement vok. verbundener Kreditvertrag pranc. contrat de crédit lié šaltinis Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymo projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Look at other dictionaries:

  • mažasis vartojimo kreditas — statusas Aprobuotas sritis kredito ir finansų įstaigos apibrėžtis Ne didesnis kaip 1000 litų vartojimo kreditas, dėl kurio susitarta vartojimo kredito sutartyje, išskyrus sąskaitos kreditavimo ir susietojo vartojimo kredito sutartis. šaltinis… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • contrat de crédit lié — susietojo vartojimo kredito sutartis statusas Aprobuotas sritis civilinė teisė ir procesas apibrėžtis Vartojimo kredito sutartis, kai: 1) vartojimo kreditas yra skirtas konkrečių prekių tiekimo ar konkrečių paslaugų teikimo sutarčiai finansuoti… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • linked credit agreement — susietojo vartojimo kredito sutartis statusas Aprobuotas sritis civilinė teisė ir procesas apibrėžtis Vartojimo kredito sutartis, kai: 1) vartojimo kreditas yra skirtas konkrečių prekių tiekimo ar konkrečių paslaugų teikimo sutarčiai finansuoti… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • verbundener Kreditvertrag — susietojo vartojimo kredito sutartis statusas Aprobuotas sritis civilinė teisė ir procesas apibrėžtis Vartojimo kredito sutartis, kai: 1) vartojimo kreditas yra skirtas konkrečių prekių tiekimo ar konkrečių paslaugų teikimo sutarčiai finansuoti… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”

We are using cookies for the best presentation of our site. Continuing to use this site, you agree with this.